همکاری با ماهر

ما یک هلدینگ اجرایی آموزشی هستیم، که در زمینه اجرای پروژه ها برق و اتوماسیون صنعتی و برگزاری دوره های آموزشی صنعتی فعالیت می کنیم. اگر در زمینه فروش و بازاریابی، اجرای پروژه های صنعتی و یا تدریس مباحث آموزشی صنعتی، متخصص هستید، به شدت از حضور شما استقبال می کنیم.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خیلی خوشحال میشیم که شما را در جمع خودمون داشته باشیم.

اولین هدف ما توی مجموعه ی ماهر، رضایت دانش پذیرامونه، شبانه روز تلاش می کنیم و تمام خودمون رو میزاریم تا با کیفیت ترین محتوا را تولید کنیم. اما برای تولید با کیفیت و رضایت مشتری مهمترین عامل همدل بودن پرسنل ماهره. برای همین، ارتباط ما با همدیگه تو ماهر مثل ارتباط اعضای یک خانواده اس، مناسبت های خاص رو جشن میگیریم، به هم احترام میزاریم، دورهمی و جلسات دوستانه داریم و با هدف رشد و بالابردن بهره وری کلی خوش میگذرونیم.

رشد کردن توی ماهر هیچ محدودیتی نداره، فقط کافیه توانمند باشی و اهل تلاش کردن، تمام بستر ها برای رشدت مهیاست.

پرسنل ماهر یک ساعت اول روزشون را به آموزش دیدن اختصاص میدن و هر آموزشی که برای رشد فردی و تخصصیشون نیاز باشه در اختیارشون گذاشته میشه. 

خیلی ساده اس، بعد از اینکه از طریق لینکای زیر فایل رزومه ات را برای ما ارسال کردی، کارشناسای ماهر، رزومه ی شما را بررسی می کنند، بعد از تائید اطلاعات شما، در یک جلسه با مدیریت ماهر با شما صحبت می کنیم، بعد از اینکه به توافق رسیدیم، با هم همکار میشیم، و قطعا روزهای خوبی را در کنار هم تجربه می کنیم.

بستگی به تخصصی که داری، کافیه از طریق یکی از لینک های زیر رزومه ات رو برای ما ارسال کنی.

استخدام نیروی فروش

استخدام

استخدام نیروی فنی

استخدام

استخدام مدرس ماهر

استخدام

همکار ماهر

همکاری